Перейти до основного вмісту

Публікації

Показано дописи з жовтень, 2022

Михайло П-ла. Заняття 8 (26.10.2022).

  Тема. Вивчення жовтого кольору. Величина: поняття «великий-маленький». Мета : вчити жовтий колір, закріпити червоний колір, вчити сортувати предмети за двома кольорами (червоний, жовтий); формувати у дитини уміння знаходити один, багато однорідних предметів у спеціально підготовлених умовах; розвивати вміння орієнтуватись у великому просторі та на листі паперу (поняття «вгорі-внизу»); збагачувати активний та пасивний словник; виховувати любов до математики. Матеріал: іграшка їжачок, кошик з яблуками (червоні та жовті яблука), дві тарілки (червона, жовта), картки з двома смужками (червона вгорі, жовта внизу), листочки  двох кольорів (червоні, жовті), картка із зображенням великого та маленького дерева, набір листків двох розмірів (великі, маленькі). Хід заняття. 1.Привітання (створення позитивного емоційного настрою): Добрий ранок (день)! Посміхнись І на мене подивись. У долоньки плесни раз,       (плеснути в долоні) І заняття буде клас.    (пок...

Єлизавета К-ма. Заняття 14 (21.10.2022).

  Тема. Культура харчування. Дієтичне харчування. Способи приготування дієтичних страв. Мета: розширити уявлення про культуру харчування, дієтичне харчування, основні дієти; дати поняття про способи приготування дієтичних страв; розвивати уміння списувати з друкованого тексту; збагачувати активний словник; розвивати увагу, пам’ять; виховувати культуру здорового харчування. Хід заняття. 1.Привітання (створення позитивного емоційного настрою): Доброго ранку, сонце привітне! Доброго ранку, небо блакитне! Доброго ранку, у небі пташки! Доброго ранку тобі і мені. 2.Культура харчування. Дієтичне харчування. Способи приготування дієтичних страв. 2.1.Актуалізація знань. Дорослий ставить запитання, дитина має дати відповідь. -На попередньому занятті ти дізнався про дієтичне харчування. Що таке дієтичне харчування? -Хто підбирає дієту? -Які дієти ти знаєш? -Роздивись слайд і скажи, до кого виду дієт відносяться ці дієти. До лікувальних (медичних) чи не медичних? 2.2.Повідомлення теми заняття...

Максим К-н. Заняття 14 (21.10.2022).

  Тема. Культура харчування та технологія приготування кулінарних страв. Склад харчових продуктів. Хід заняття. 1.Привітання (створення позитивного емоційного настрою): Доброго ранку, сонце привітне! Доброго ранку, небо блакитне! Доброго ранку, у небі пташки! Доброго ранку тобі і мені. 2.Культура харчування та технологія приготування кулінарних страв. Склад харчових продуктів. 2.1.Повідомлення теми уроку. Розповідь дорослого. На попередньому занятті ми розпочали вивчати новий розділ «Культура харчування та технологія приготування кулінарних страв»  і розглянули тему «Раціональне харчування». Тема сьогоднішнього заняття «Склад харчових продуктів». Ми поговоримо про складові їжі, повторимо правила харчування. Ти дізнаєшся більше про вітаміни, мінеральні речовини, воду, про їхнє значення для здоров’я людини. 2 .2.Вивчення нового матеріалу. Розповідь дорослого. Людині необхідно їсти для того, щоб жити. З їжею людина отримує поживні речовини. Але від того, що вона споживає, залежи...

Данило Ж-кий. Заняття 14 (20.10.2022).

   1.Привітання  (створення позитивного емоційного настрою): Добрий ранок (день)! Посміхнись І на мене подивись. У долоньки плесни раз,    (плеснути в долоні) І заняття буде клас.   (показати кулачок з випрямленим великим пальцем) 2. Д/гра «Дай великий/малий куб(ик)». Мета: продовжувати розвивати сприймання об’ємних геометричних форм - куба та інтерес до дій з ним, розвивати зорове орієнтування на величину предметів, уміння розрізняти величину двох предметів (кубів) - «великий», «малий». Збагачувати пасивний словник дитини. Розвивати слухову, зорову, кінетичну пам’ять, дрібну моторику пальців рук, координацію рух ів, вміння діяти за інструкцією. Матеріали:  великий і малий  к убики. Хід вправи: дорослий бере в одну руку великий кубик, а у другу - маленький і розказує про них: -Це  –  великий куб, а це – маленький куб. Потім пропонує дитині взяти маленький куб. -Цей кубик маленький, «сховай» його у долонях. Якщо дитина самостійно не ...